235/45R18 98Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

235/45R18 98Y PILOT SPORT 5 XL

235/45R18 98Y PILOT SPORT 5 XL

13,410.00 ден

На лагер

13,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500523 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: