235/45R18 98Y Hectorra 5 XL FR

MATADOR

235/45R18 98Y Hectorra 5 XL FR

235/45R18 98Y Hectorra 5 XL FR

7,810.00 ден

На лагер

7,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504390 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: