235/50R19 99V 701 RI

OUTLET 2021
RIKEN

235/50R19 99V 701 RI

235/50R19 99V 701 RI

7,460.00 ден

На лагер

7,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021745-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: