235/55 R19 105V ALL SEASON SUV XL RI

RIKEN
-10%

235/55 R19 105V ALL SEASON SUV XL RI

235/55 R19 105V ALL SEASON SUV XL RI

7,938.00 ден

На лагер

7,938.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500687 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

ALL SEASON SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: