235/35R19 91Y N’blue 4Season 2 XL

NEXEN

235/35R19 91Y N’blue 4Season 2 XL

235/35R19 91Y N’blue 4Season 2 XL

10,550.00 ден

На лагер

10,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503747 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season 2

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: