235/55 R19 105W Celsius AS2 XL

TOYO

235/55 R19 105W Celsius AS2 XL

235/55 R19 105W Celsius AS2 XL

10,810.00 ден

На лагер

10,810.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500769 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: