235/55R18 104H WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN

235/55R18 104H WINGUARD Sport 2 XL

235/55R18 104H WINGUARD Sport 2 XL

9,090.00 ден

На лагер

9,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503048 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 SUV

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: