235/55R19 101Y PILOT SPORT 4 SUV NE0

MICHELIN
-10%

235/55R19 101Y PILOT SPORT 4 SUV NE0

235/55R19 101Y PILOT SPORT 4 SUV NE0

12,429.00 ден

На лагер

12,429.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500529 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: