235/60R18 107V WR SUV 4 XL

NOKIAN

235/60R18 107V WR SUV 4 XL

235/60R18 107V WR SUV 4 XL

11,240.00 ден

Out of stock

11,240.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018267 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: