235/65R16C 115/113R AGILIS 3

MICHELIN

235/65R16C 115/113R AGILIS 3

235/65R16C 115/113R AGILIS 3

13,790.00 ден

На лагер

13,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019847 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis 3

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: