235/65R16C 115/113R CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN

235/65R16C 115/113R CARGOSPEEDEVO RI

235/65R16C 115/113R CARGOSPEEDEVO RI

6,490.00 ден

На лагер

6,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503969 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: