235/65R16C 115/113R Vanis 3 8PR

BARUM
-10%

235/65R16C 115/113R Vanis 3 8PR

235/65R16C 115/113R Vanis 3 8PR

8,586.00 ден

На лагер

8,586.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504351 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 3

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: