235/65R16C 115/113R CRoadian CT8

NEXEN

235/65R16C 115/113R CRoadian CT8

235/65R16C 115/113R CRoadian CT8

8,700.00 ден

На лагер

8,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503740 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: