235/65R16C 115/113R MPS400 VariantAW 2

MATADOR

235/65R16C 115/113R MPS400 VariantAW 2

235/65R16C 115/113R MPS400 VariantAW 2

9,480.00 ден

На лагер

9,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500458 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

115/113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: