235/65R16C 115/113R Vantoura

DAVANTI

235/65R16C 115/113R Vantoura

235/65R16C 115/113R Vantoura

8,050.00 ден

На лагер

8,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500330 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

Vantoura

Додадовте производ во Вашата кошничка: