235/65R17 104H PILOT ALPIN 5 SUV

MICHELIN

235/65R17 104H PILOT ALPIN 5 SUV

235/65R17 104H PILOT ALPIN 5 SUV

13,080.00 ден

На лагер

13,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 5224 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: