235/65R17 108H SUV WINTER XL TA

TAURUS
-10%

235/65R17 108H SUV WINTER XL TA

235/65R17 108H SUV WINTER XL TA

7,146.00 ден

На лагер

7,146.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015295 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

108

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: