235/65R17 108H SUV SNOW XL RI

RIKEN

235/65R17 108H SUV SNOW XL RI

235/65R17 108H SUV SNOW XL RI

7,940.00 ден

На лагер

7,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013417 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

108

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: