245/35R18 92Y UHP XL TA

TAURUS

245/35R18 92Y UHP XL TA

245/35R18 92Y UHP XL TA

5,420.00 ден

На лагер

5,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024246 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: