245/35R18 92Y PROXES SPORT XL

TOYO
-10%

245/35R18 92Y PROXES SPORT XL

245/35R18 92Y PROXES SPORT XL

8,190.00 ден

На лагер

8,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022248 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: