245/35R18 92Y PILOT SPORT 5 XL TL

MICHELIN
-10%

245/35R18 92Y PILOT SPORT 5 XL TL

245/35R18 92Y PILOT SPORT 5 XL TL

11,439.00 ден

Out of stock

11,439.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501731 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Тежински индекс

92

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: