245/40R19 98Y SportContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

245/40R19 98Y SportContact 7 XL FR

245/40R19 98Y SportContact 7 XL FR

11,799.00 ден

На лагер

11,799.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500284 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: