245/40R19 98Y PILOT SPORT 4 ZP * XL

MICHELIN
-10%

245/40R19 98Y PILOT SPORT 4 ZP * XL

245/40R19 98Y PILOT SPORT 4 ZP * XL

16,020.00 ден

На лагер

16,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019392 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: