245/40R19 98Y PremiumContact 6 SSR * XL

CONTINENTAL

245/40R19 98Y PremiumContact 6 SSR * XL

245/40R19 98Y PremiumContact 6 SSR * XL

15,400.00 ден

На лагер

15,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021087 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: