245/40R19 98Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

245/40R19 98Y PILOT SPORT 5 XL

245/40R19 98Y PILOT SPORT 5 XL

13,932.00 ден

На лагер

13,932.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500540 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: