245/40R19 98Y Hectorra 5 XL FR

MATADOR

245/40R19 98Y Hectorra 5 XL FR

245/40R19 98Y Hectorra 5 XL FR

8,310.00 ден

На лагер

8,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504105 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: