245/70R17.5 136/134M BF200 R

BARUM

245/70R17.5 136/134M BF200 R

245/70R17.5 136/134M BF200 R

16,500.00 ден

Out of stock

16,500.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA010590 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

70

Дијаметар

R17.5

Сезона

Предна

Бренд

BARUM

Шара

BF200

Тежински индекс

136/134

Брзински индекс

M

Додадовте производ во Вашата кошничка: