255/35R18 94Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR

255/35R18 94Y MP47 Hectorra 3 XL FR

255/35R18 94Y MP47 Hectorra 3 XL FR

6,820.00 ден

На лагер

6,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500469 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: