255/35R18 94W UHP XL TA

TAURUS
-10%

255/35R18 94W UHP XL TA

255/35R18 94W UHP XL TA

5,085.00 ден

На лагер

5,085.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016709 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: