255/35R18 94Y PremiumContact 6 XL FR

OUTLET 2020
CONTINENTAL
-25%

255/35R18 94Y PremiumContact 6 XL FR

255/35R18 94Y PremiumContact 6 XL FR

9,457.50 ден

Out of stock

9,457.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019371-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: