255/45R18 99Y PRIMACY 4

OUTLET 2016
MICHELIN
-45%

255/45R18 99Y PRIMACY 4

255/45R18 99Y PRIMACY 4

7,233.00 ден

На лагер

7,233.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014923-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: