255/45R18 103Y BRAVURIS 5 XL FR

OUTLET 2021
BARUM

255/45R18 103Y BRAVURIS 5 XL FR

255/45R18 103Y BRAVURIS 5 XL FR

8,930.00 ден

На лагер

8,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500210-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: