255/45R18 99Y PremiumContact 6

CONTINENTAL
-10%

255/45R18 99Y PremiumContact 6

255/45R18 99Y PremiumContact 6

12,609.00 ден

На лагер

12,609.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010006 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: