255/45R18 103Y Proxes Sport XL

TOYO

255/45R18 103Y Proxes Sport XL

255/45R18 103Y Proxes Sport XL

10,270.00 ден

На лагер

10,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024133 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: