255/45R18 103Y UHP XL RI

RIKEN

255/45R18 103Y UHP XL RI

255/45R18 103Y UHP XL RI

6,030.00 ден

На лагер

6,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019079 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: