255/45R18 103Y UHP XL TA

TAURUS

255/45R18 103Y UHP XL TA

255/45R18 103Y UHP XL TA

6,040.00 ден

На лагер

6,040.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022769 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: