255/50R20 109V LATITUDE ALPIN LA2 XL

MICHELIN

255/50R20 109V LATITUDE ALPIN LA2 XL

255/50R20 109V LATITUDE ALPIN LA2 XL

23,940.00 ден

На лагер

23,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007893 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

109

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: