255/55R18 109H TS 860S SSR XL

CONTINENTAL
-10%

255/55R18 109H TS 860S SSR XL

255/55R18 109H TS 860S SSR XL

13,221.00 ден

На лагер

13,221.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502819 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

109

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: