255/55R19 111V WinterContact TS870 P XL

CONTINENTAL

255/55R19 111V WinterContact TS870 P XL

255/55R19 111V WinterContact TS870 P XL

20,030.00 ден

На лагер

20,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023476 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

RR

B

Профил

55

WR

B

Дијаметар

R19

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: