255/60 R18 112H OPA3G XL

TOYO
-10%

255/60 R18 112H OPA3G XL

255/60 R18 112H OPA3G XL

9,342.00 ден

Out of stock

9,342.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505089 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPA3G

Тежински индекс

112

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: