255/60R18 112W 701 SUV TAURUS

TAURUS

255/60R18 112W 701 SUV TAURUS

255/60R18 112W 701 SUV TAURUS

8,080.00 ден

На лагер

8,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014711 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

112

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: