255/60R18 112W 701 SUV XL RI

RIKEN

255/60R18 112W 701 SUV XL RI

255/60R18 112W 701 SUV XL RI

8,090.00 ден

На лагер

8,090.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010923 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

112

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: