255/60R18 112V 701 XL RI

RIKEN
-10%

255/60R18 112V 701 XL RI

255/60R18 112V 701 XL RI

6,867.00 ден

На лагер

6,867.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504072 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701

Тежински индекс

112

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: