265/45R20 108W TS860S SUV MGT XL

CONTINENTAL

265/45R20 108W TS860S SUV MGT XL

265/45R20 108W TS860S SUV MGT XL

25,760.00 ден

На лагер

25,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018151 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

RR

C

Профил

45

WR

B

Дијаметар

R20

Noise

73B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

108

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: