275/40R20 106Y PilotSport 4S ND0 XL

MICHELIN
-10%

275/40R20 106Y PilotSport 4S ND0 XL

275/40R20 106Y PilotSport 4S ND0 XL

20,421.00 ден

На лагер

20,421.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501279 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PS4 S ND0 XL

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: