275/45R20 110V S-WNT r-f (*) XL

OUTLET 2021
PIRELLI
-20%

275/45R20 110V S-WNT r-f (*) XL

275/45R20 110V S-WNT r-f (*) XL

21,128.00 ден

Out of stock

21,128.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018200-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: