275/45R20 110V WinterContact TS870P XL

CONTINENTAL

275/45R20 110V WinterContact TS870P XL

275/45R20 110V WinterContact TS870P XL

23,970.00 ден

На лагер

23,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501812 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

RR

C

Профил

45

WR

B

Дијаметар

R20

Noise

71B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContactTS870P

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: