285/45R19 111W DX640 XL

DAVANTI

285/45R19 111W DX640 XL

285/45R19 111W DX640 XL

9,130.00 ден

На лагер

9,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015198 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

111

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: