315/35R20 110V PILOT ALPIN 4 XL NO

OUTLET 2018
MICHELIN
-30%

315/35R20 110V PILOT ALPIN 4 XL NO

315/35R20 110V PILOT ALPIN 4 XL NO

21,469.00 ден

На лагер

21,469.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013834-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

315

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: