315/35R20 110V TS860S XL

CONTINENTAL

315/35R20 110V TS860S XL

315/35R20 110V TS860S XL

28,380.00 ден

На лагер

28,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015707 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

RR

B

Профил

35

WR

C

Дијаметар

R20

Noise

75B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: